بیمارستان سلامت فردا  بمنظور ارائه خدمات جامع و نوین در حوزه سلامت با رویکرد به درمان سرطان مبتنی بر ارزشهای انسانی ,برنامه های راه اندازی خود را  از سال ۱۳۹۲ در قالب های سخت افزاری و نرم افزاری طراحی و اجرا نموده است. در این راستا با توجه به اهمیت مدل سازی در حوزه خدمات درمانی سلامت و بهره مندی از تجربیات موفق مراکز درمانی دنیا , از ۲ سال پیش اتاق فکر این مرکز (Think Tank) در واحد طرح و برنامه فعال گردیده تا بتواند با بهره مندی از آخرین دستاوردها و الگوهای بین المللی مدیریتی در حوزه سلامت و بومی سازی آنها اثربخش ترین راهبردهای درمانی را  در کلیه فضاهای فیزیکی و روح سازمانی اجرا نماید.

در این ویدئو می توانید خدمات بیمارستان را به صورت کامل مشاهده فرمایید.

در این راستا مهمترین اهرم علمی این مرکز برقراری ارتباط مستقیم  با  بیمارستان دبرسن -مجارستان-   و بیمارستان MD ANDERSON (به عنوان برترین بیمارستان بین المللی درمان سرطان دنیا در ۲۷ سال گذشته تاکنون) بوده که دستاوردهای آن ,توانسته تیم راه اندازی را موفق گرداند تا در آینده ای نزدیک اولین مرکز جامع تحقیقات و درمان سرطان را در بخش غیر دولتی کشور عزیزمان ایران راه اندازی نمایند.
همچنین این بیمارستان برآنست که برای اولین بار-بخش خصوصی- با بهره مندی از تکنیک گامانایف به کنترل و یا درمان بیماری های مرتبط با حوزه سرطان اقدام نماید.

آدرس

تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی – خیابان ناطق نوری –  پلاک ۴۸. کد پستی: ۱۴۷۳۱۴۶۷۶۳

  • شماره تماس بیمارستان :                           ۰۲۱۴۹۲۲۹۰۰۰
  • شماره کلینیک :                                        ۰۲۱۴۴۸۹۰۵۵۸
  • واتس آپ:                                               ۰۹۳۵۱۱۵۳۹۶۲

مسیر یابی با گوگل مپ:

salamatfardahospital.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست