بهترین متخصص صرع

بهترین متخصص صرع کیست؟

بهترین متخصص صرع کیست؟ دکتر جعفر مهوری در سال ۱۳۳۸ در شیراز (به واسطه شغل نظامی پدر) متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در شیراز و اصفهان و دوران دبیرستان را در مدارس صدر و ادب اصفهان به انجام رسانید .
در سال ۱۳۵۶ در رشته ی دارو سازی دانشگاه اصفهان پذیرفته شد. که به خاطر عدم علاقه و تعطیلی به علت انقلاب فرهنگی انصراف داده و خدمت سربازی را در پیش گرفت.
سال ۱۳۶۱ در کنکور پزشکی با رتبه ی زیر صد در دانشگاه اصفهان قبول شد. و بلافاصله پس از گذراندن دوره ی پزشکی عمومی ، دوره تخصص در رشته ی مغز و اعصاب را شروع نمود .

در سال ۱۳۷۲ توانست با رتبه ی چهار بورد این رشته را تمام کرده و به گذراندن طرح در دانشگاه شهرکرد مشغول شود.
در سال ۱۳۸۱ با توجه به فرصت مطالعاتی و بورسیه ، به کانادا اعزام شده. و در رشته ی فوق تخصص صرع از دانشگاه مکیل کانادا فارغ التحصیل می شود .
پس از اتمام تحصیل در رشته فوق تخصصی صرع در کانادا و بازگشت به ایران، در سال ۱۳۸۴ موفق به پایه گذاری بخش جامع صرع با کمک دکتر معین و سایر پزشکان همکار می شود. که اولین عمل جراحی صرع نیز در سال ۱۳۸۶ در این بخش صورت می گیرد .

بهترین متخصص صرع | گروه صرع آسا سلامت


بهترین متخصص صرع در کلینیک۲۴

 کلینیک جامع صرع آسا سلامت

مطب دکتر جعفر مهوری : آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، اول خ فردوسی، س حکیم، ط اول

۰۳۱۳۲۲۴۱۰۳۴ – ۰۹۱۳۲۱۱۹۶۰۴

نوبت دهی مطب اصفهان


دکتر جعفر مهوری به مدت ۱۲ سال مدیر گروه نورولوژی در دانشگاه شهرکرد بوده. و به عنوان همکار در مرکز اعصاب شفا، درمان بیماران صعب العلاج صرع را بر عهده داشته است .
دکتر جعفر مهوری در طول ۱۰ سال گذشته بیش از ۵۰۰ عمل جراحی صرع را هدایت نموده. و در سال ۱۳۹۵ اولین جراحی اینتراکرنیال داخل مغز را پایه گذاری کرد. که تا کنون بیشتر از ده عمل جراحی به این روش صورت پذیرفته است .
دکتر جعفر مهوری علاوه برخدمات ذکر شده در سال ۱۳۹۴ اولین فلوشیپ فوق تخصصی صرع را تشکیل داد. و هم اکنون دانشجویان فوق تخصصی فلوشیپ در این بخش مشغول تحصیل می باشند .
دکتر جعفر مهوری در سال های گذشته با مراکز علمی خارج از کشور آمریکا و کانادا همکاری داشته و هم اکنون نیز این ارتباط علمی ادامه دارد.

تشخیص صرع

تشخیص صرع بر اساس نتیجه معاینه و دقت پزشک، آزمایش‌های خونی، تصویربرداری از مغز مانند سی‌تی‌ اسکن، ام آر آی و نوار مغز انجام می‌شود.

نوع دیگری از بررسی به نام بررسی ویدیویی طولانی‌ مدت هم وجود دارد که در بیمارانی انجام می‌شود که به درمان مقاوم هستند یا برای درمان صرع، به جراحی نیاز دارند. بررسی ویدیویی این امکان را به پزشک می‌دهد که از نوع صرع و محل ایجاد تشنج در مغز اطمینان حاصل کند.

متخصص مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب خوب با دانش کافی درباره آناتومی و فیزیولوژی و چگونگی کارکرد سیستم عصبی و ارتباطات پیچیده آنها قادر به لوکالیزه کردن محل درگیری و نوع اختلال کارکرد. و در نتیجه تشخیص نوع بیماری سیستم عصبی می باشد. و در این مسیر از معاینه دقیق مغز و اعصاب و در صورت نیاز روشهای پارا کلینیک مثل تصویر برداری مغز شامل ام آر آی (MRI )، سی تی اسکن مغز، سونوگرافی داپلر عروق مغز و کاروتید (TCD & ECD ) و نوار مغز و نوار عصب و عضله استفاده می کند. و نهایتا متخصص مغز و اعصاب اصفهان با تشخیص صحیح نوع بیماری مغز و اعصاب درمان مناسب را انجام می دهد.

نوبت دهی اینترنتی گروه آسا سلامت متخصص مغز و اعصاب اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست